Uçak Bileti Dünyası

Hizmet Şartları

bayserturizm.com.tr Web Sitesinde bir defada en fazla 9 yolcu (çocuk + yetişkin dâhil) için rezervasyon ve uçak bilet satış işlemleri yapılabilmektedir.

bayserturizm.com.tr Web Sitesinden tek başına çocuk için uçak bileti rezervasyonu yapılamamaktadır. Mutlaka 1 yetişkin ile beraber uçak bileti rezervasyonu yapılabilir. Bebek yolcular (0-2 yaş) kucakta seyahat eder, havayolları tarafından bebek biletleri için koltuk ayrılmamaktadır.

bayserturizm.com.tr Web Sitesinden Havayolu ve uçuş/fiyat sınıfına bağlı olarak opsiyonlu uçak bileti rezervasyonu yapabilir ve sadece kredi kartınız ile bilet satın alabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı gerçekleştirirken Havayolu Şirketinin biletleme opsiyonuna mutlaka dikkat ediniz. Bu opsiyonun takibi rezervasyon yapan kişiye aittir. Opsiyonlu rezervasyonlarınızı daha sonra satın almak için opsiyon tarih/saatinden önce bayserturizm.com.tr web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Opsiyonlu rezervasyonlarınız için uygulanan opsiyon süreleri Havayolları şirketleri tarafından uygulanan otomatik opsiyon süreleri olup, bayserturizm.com.tr’nin müdahale hakkı bulunmamaktadır. Opsiyon süresi içerisinde uçak biletinin düzenlenmemesinden bayserturizm.com.tr sorumlu tutulamaz.

bayserturizm.com.tr web sitesinden gerçekleştirilmiş rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması ve satın alınmış bir uçak biletinin bir başka isme devir edilmesi mümkün değildir.
Bilet alımını onayladığınızda uçak bileti tutarı (vergi ve diğer masraflar dâhil) ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartı sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunlu değildir. Ancak biletleme yapılan havayolunun, ödeme yapılan kredi kartının check-in sırasında gösterilmesini talep etmesi söz konusu olabilmektedir, böyle bir durumda kredi kartının ibraz edilememesi halinde bayserturizm.com.tr yolcunun uçuşu kullanamamasını bahisle iade için başvurması halinde hiç bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

bayserturizm.com.tr web sitesi, müşteri ile hava yolu firmaları arasında aracı kurum durumundadır. Bu nedenle uçak bileti satın alınan havayolunun uygulamadaki uçuş kuralları ve kısıtlamaları sebebiyle uçuş gerçekleştirilememesi durumunda bayserturizm.com.tr herhangi bir sorumluluk yüklenmeyecektir. Bu nedenle, uçuşun vaktinde başlayamaması ve/veya uçak gecikmeleri, arızalanmaları, uçuş tarihi değişikliği, iniş ve kalkış havalimanı değişikliği, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü bayserturizm.com.tr herhangi bir maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.
İç Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 90 (doksan) dakika önce havaalanında olunması gerekmektedir. Dış Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 3 (üç) saat önce havaalanında olunması gerekmektedir. Bu sürelere uymayan yolcular o uçuşla ilgili tüm haklarını kaybederler.

İptal ve İade Şartları:
Satın alınan uçak biletlerinde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.
Biletleme esnasında tahsil edilen Biletleme Hizmet Bedeli iade edilmeyecek olup, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır.
Havayollarının değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlatması halinde güncel uygulama dikkate alınacaktır.
İadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.
Genel havayolu kuralı olarak, tek bir kişi için aynı tarih aralığında aynı havayolu için birden fazla rezervasyon yapılmış olduğu tespit edildiğinde Rezervasyon kuralları gereği mükerrer olduğu tespit edilen rezervasyonlardan sadece bir tanesi geçerli olacak, bunun dışındaki kayıtlarınız havayolları tarafından uyarı yapılmaksızın iptal edilecektir. Bu sebeple, aynı kişi adına rezervasyonu birkaç kere yaptığınız takdirde, tüm rezervasyonlarınızın iptalinden bayserturizm.com.tr sorumluluk yüklenmeyecektir.

Değişiklikler:
Web sitemiz üzerinden veya bayserturizm.com.tr Destek Hattından yardım alarak tamamlanmış uçak biletlerinizde değişiklik yapmak için bayserturizm.com.tr web sitesinde yer alan Müşteri Destek Hattı bölümüne talep geçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Değişiklik işlemleriniz için bilet ekranı içindeki iletişim kutusuna girdiğiniz bilgiler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır, yanlış anlaşmaya neden olabilecek yazışmalarda bulunmamanız işleminizin istediğiniz gibi gerçekleşmesi için çok önemlidir. Yazışmalardan kaynaklanan hatalı işlemlerden bayserturizm.com.tr sorumlu değildir.
Değişiklik işlemleriniz için eğer biletleme yapılan havayoluna ait sınıf/parkur/uçuş kuralı gereği ceza ya da iade tutarı oluşmuşsa, bunun için onayınız yine aynı ekran üzerinden sorulacaktır. Onay vermediğiniz hiç bir işlem gerçekleştirilmeyecektir.

Bagaj Hakları:
bayserturizm.com.tr Web sitesinden yapılan biletlemelerde iç veya dış hat, uzak, orta veya yakın mesafelere göre Havayollarının belirlemiş olduğu bagaj hakları esastır. Fazla bagaj havayolunun belirlediği ücrete tabidir.
Bagaj ve uçuş esnasında taşınması gereken evcil hayvan/müzik aleti vb. diğer malzemeleri bilet içi işlemler bölümünde bize iletebilirsiniz. Havayoluna not olarak bildirilecek taleplerinizin check-in sırasında havayolu tarafından kabul edilmemesi halinde bayserturizm.com.tr herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
  • Lutfen bekleyin sizin için en uygyn uçakbileti aranıyor.
Uçuşlar Aranıyor...
Sizin için en uygun uçuşları arıyoruz.Cebinize uygun uçak bileti bulmak işte bu kadar basit!
  • NeredenAYT, Antalya, Türkiye
    NereyeSVO, Shremetyova, Rusya
  • 18 Ağustos 2014, Pazartesi
    18 Ağustos 2014, Pazartesi
  • Yolcu2 Yetişkin, 2 Çocuk