Uçak Bileti Dünyası

Promosyon Uçak Bileti

 Promosyon Uçak Bileti

Promosyon Uçak Bileti havayollarının sunmuş olduğu uygun fiyatlı biletlerdir. Promosyon biletlerin özellikleri en düşük sınıfta bulunan uçak bileti olmalarıdır , Bu nedenle promosyon biletlerin iptal veya değişiklik işlemi yapılamamaktadır .

 Havayolları kuralları gereği promosyon biletler düşük fiyatlı olduklarından dolayı sınırlı sayıda ve özel  ( Yaşlı – Çocuk – Asker – Engelle vb ) indiriml uyguladığı biletlere ek olarak indirim yapmamaktadır .

Örnek ;

         60 tl ‘ lik uçak bileti promosyon sınıfı bilet olduğu için yolcumuz çocuk olsa dahi havayolları ek bir indirim uygulamamakta.

 

Promosyon Uçak Bileti Nasıl Alabilirim ?

         Promosyon biletler hovayolları tarafından belirli sürelerde sınırlı sayıda satışa sunulan biletler olduğundan , havayolları uçuş destinasyonlarını açıklar açıklamaz biletleme işleminizi gerçeklerştirmenizi tavsiye ederiz .

         Yakın tarihli uçak biletlerinde genelde promosyon sınıfı bilet bulmak çok zao olmakta ve özel günlerde ( Bayramlar , Resmi Tatiller ) gibi tarihi belli olan uçuşlarda biletleme işlemini erkenden yapan kişi sayısı olduğundan promosyon sınıfı biletlerden yer kalmamakta ve Ekoomik sınıfı bilet fiyatları karşımıa çıkmakta.

 

         Promosyon uçak bileti sorgulama yapın

Telefo ile Promosyon Bilet Alma ;

0850 466 1 112

444 4 661

Numaralı Çağrı Merkezi numaralarımızı arayıp uçak biletinizi alabilirsiniz .

  • Lutfen bekleyin sizin için en uygyn uçakbileti aranıyor.
Uçuşlar Aranıyor...
Sizin için en uygun uçuşları arıyoruz.Cebinize uygun uçak bileti bulmak işte bu kadar basit!
  • NeredenAYT, Antalya, Türkiye
    NereyeSVO, Shremetyova, Rusya
  • 18 Ağustos 2014, Pazartesi
    18 Ağustos 2014, Pazartesi
  • Yolcu2 Yetişkin, 2 Çocuk