Gizlilik Bildirimi

www.112ucakbileti.com sitesine erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. 
Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

İşletmemiz devamlı gelişmektedir. Bu nedenle  www.112ucakbileti.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Son değişikliklerden haberdar olmak için web sitemizi sık aralıklarla ziyaret ederek sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden site kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. 

  1. Serap Tur Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti.' şirketi "www.112ucakbileti.com" sitesinin tüm haklarına sahiptir. 
  2. "www.112ucakbileti.com"'nin herhangi bir sebep göstermeden ve önce veya sonra bildirimde bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkını saklı tutar. 
  3. "www.112ucakbileti.com" sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer üçüncü parti web sitelerine bağlantı (link) verilebilir. 
     
  4. "www.112ucakbileti.com" aracılığı ile satın almış oldugunuz ucak biletleri için vermiş olduğunuz Ad, Soyadı, T.C. Kimlik Numarası, Adres gibi kişisel bilgilerinizin "www.112ucakbileti.com" ile bağlantılı şirketleri, ortakları ve acenteleri ile paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. 
     
  5. "www.112ucakbileti.com" Kendi web sitesi veya herhangi bir web sitesi bilgisinin kullanımı veya erişiminden doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuçsal veya diğer zararlardan veya hasarlardan sorumlu tutulmalamaz.