Hizmet Şartları

112ucakbileti.com sitesinde en fazla 9 yolcu (çocuk + yetişkin dâhil) için rezervasyon ve uçak bileti satış işlemi yapılabilmektedir.

12ucakbileti.com'dan tek bir çocuk yolcu için rezervasyon yapılamaz. Uçak bileti 1 yetişkin ile rezerve edilebilir. Bebek yolcuları (0-2 yaş) kucakta seyahat eder ve havayolu şirketlerinin bebek yolcular için koltukları yoktur.

112ucakbileti.com Sitesinden Havayolu ve uçuş/fiyat ve sınıfına bağlı olarak opsiyonel olarak uçak bileti rezervasyonu yapabilir ve kredi kartınız ile oluşturduğunuz bileti satın alabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı gerçekleştirirken Havayolu Şirketinin biletleme opsiyonunları havayolu tarafından değiştirebilmektedir, mutlaka opsiyonları havayoluyla veya callcenter ekibimizle kontrol ediniz. Bu opsiyon takibi rezervasyon yapan kişinin sorumluluğundadır. Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonları daha sonra sitemiz üzerinden opsiyon süresi dolmadan satın alabilirsiniz. Opsiyon süreleri havayolları tarafından verilmektedir ve havayolu tarafından değiştireliebilmektedir. opsiyon süresi içerinde uçak biletinin düzenlenmesin 112ucakbilet.com sorumlu tutulamaz.

112ucakbileti.com sitesi üzerinden gerçekleştirilmiş olduğunuz rezervasyonlar için isim değişikliği veya satın alınmış bir biletinin bir başka isme devredilmesi havayolu kuralları gereği mümkün değildir.


Bilet satın alımını gerçekleştirdiğiniz durumlarda uçak bileti tutarı (vergi ve diğer masraflar dâhil) ödeme için kullanılan kredi kartından bilet tutarı alınır. 

İptal ve İade Şartları:
Satın alınan uçak biletlerinde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları uyarınca yapılacaktır..
Biletleme esnasında tahsil edilen Biletleme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmamaktadır.
Havayollarının değişiklik ve iptal şartlarında değişiklik yapılması durumunda yeni uygulama dikkate alınacaktır. m

Değişiklikler:
112ucakbileti.com üzerinden alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiği durumlarda callcenterımıza talep gecilerek değişiklik işlemleri havayolları kurallarının izin verdiği ölçüde yapılacaktır.

Bagaj Hakları:
112ucakbileti.com sitesi üzerinden alınan uçak bileterinde havayollarının belirlemiş oldugu ucus bagaj kuralları geçerlidir. Extra bagaj havayolunun belirlediği ücrete tabi olarak extra ödeme yapılacaktır..